سیاست حریم خصوصی

نشانی وبسایت ما از این قرار است: www.sharpsocial.ir

وب‌سایت شارپ سوشال طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات شما کاربران عزیز را با استفاده از تمام امکانات و منابع خود محافظت نماید و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در اختیار موسسات و سازمان‌های دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارایه ندهد. همچنین کاربران وب‌سایت شارپ سوشال کاملا اختیار دارند اطلاعات شخصی خود را که به هنگام ثبت‌نام در اختیار ما قرار داده‌اند پاک نمایند.همچنین از کاربران درخواست داریم حتما موارد امنیتی را رعایت نمایند و هر زمان قصد دارند در جایی ثبت‌نام کنند یا اطلاعات شخصی خود را وارد نمایند به آدرس وب‌سایت توجه کنند چرا که وب‌سایت شارپ سوشال مسئولیتی در قبال لینک‌های خارج از شارپ سوشال ندارد.

 • وبسایت شارپ سوشال به عنوان اولین مارکت فروش محصولات رسانه های اجتماعی در ایران می باشد.
 • بخش پشتیبانی شارپ سوشال صرفا جهت پیگیری مشکلات فنی و انتقادات و پیشنهادات کاربران جهت بهبود پلتفرم بوده و هرگونه سواستفاده از خدمات و امکانات سایت توسط کاربران برعهده این سامانه نخواهد بود.
 • هرگونه جمع آوری اطلاعات و داده های کاربران شارپ سوشال جهت استفاده تجاری ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
 • شارپ سوشال مشکلات، قطعی وبسایت را بصورت کامل بررسی و در جهت رفع آن تلاش خواهد کرد اما بوجود نیامدن چنین مشکلاتی را تضمین نخواهد کرد.
 • پس از ثبت نام در سایت کاربر بعنوان شخص حقیقی قوانین و مقررات را پذیرفته و میبایست طبق آن عمل کرده و در صورت هرگونه فعالیت در خلاف قوانین و مقررات شارپ سوشال حساب کاربری وی غیرفعال و در صورت نیاز به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد
 • کاربران بصورت کامل مسئول محتوایی که در سایت وارد میکنند هستند و شارپ سوشال هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. همچنین شارپ سوشال مسئول میباشد که در صورت مواجه با اطلاعاتی در جهت خلاف قوانین کشور، خلاف شئونات اسلامی، هرگونه تخریب افراد، شرکت ها و سازمان ها و نهاد های حکومتی، ایجاد شایعات و اشاعه اطلاعات غیرواقع حساب کاربری فرد را غیرفعال کرده و درصورت درخواست مراجع قانونی جهت دسترسی به اطلاعات کاربری در اختیار آنها قرار خواهد داد.
 • کاربران مجاز به استفاده بیش از اندازه از منابع و زیرساخت های شارپ سوشال نبوده و همچنین اجازه در اختیار گذاشت اطلاعات حساب کاربری و یا فروش آن به شخص دیگری را ندارند.
 • کپی برداری از نام، لوگو، محتوا، الگوریتم و ایده های شارپ سوشال ممنوع بوده و در صورت مشاهده پیگیری قانونی خواهد شد.
 • مسئولیت عدم نگهداری از اطلاعات حساب کاربری و و سرویس برعهده خود کاربر میباشد و همچنین کاربر موظف است در صورت دسترسی غیرمجاز شارپ سوشال را مطلع سازد.
 • پس از پرداخت هزینه توسط کاربر در صورت استفاده از امکانات سایت و یا حتی استفاده نکردن از امکانات شارپ سوشال امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت.
 • شارپ سوشال این حق را برای خود محفوظ می داند که تغییرات را در قیمت ارائه سرویس ها، قوانین و یا در برخی موارد سرویس دهی داشته باشد.
 • کلیه فعالیت های شارپ سوشال متناسب با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان می باشد.

هنگام بازدید از وب سایت شارپ سوشال، ممکن است اطلاعاتی در رایانه شما از طریق کوکی ها ذخیره شود که این کوکی ها امکان شناسایی خودکار رایانه را در بازدید بعدی از وب سایت فراهم می سازد.
کوکی به خودی خود، شامل اطلاعات شخصی نیست. لیکن در عین حال، ما را قادر می نماید که استفاده شما از وب سایت حاضر را با اطلاعاتی که به طور خاص و آگاهانه ارائه کرده اید مرتبط نماییم.
تنها اطلاعات شخصی که یک کوکی می تواند در برگیرد، اطلاعاتی است که خود شما ارائه نموده اید. کوکی قادر به خواندن داده های موجود روی هارد دیسک و یا فایل های کوکی که توسط وب سایت‌های دیگر ایجاد شده، نیست. شما می توانید مرورگر خود را در حالت رد تمامی کوکی ها یا اعلام ارسال کوکی، تنظیم نمایید. در صورتی که کوکی ها را نپذیرید، استفاده از بعضی قسمت های وب سایت حاضر ممکن است امکان پذیر نباشد.